Koriander vňať (cilantro) 15 ml

2 hodnotenia
 
 

Už po stáročia je doležené množstvo použití a prínosov vňate koriandra. Kulinárske použitia vňate koriandra sú neobmedzené! Vytvorte rýchlo sviežu a chutnú variáciu mäsa, šalátov, omáčok a smažených jedál pripravených metódou stir-fry. Výrazná bylinková príchuť zaručene spestrí akýkoľvek pokrm! Vňať koriandra tiež pôsobí výrazne očistne, obzvlášť skvele prečisťuje vzduch a odstraňuje nepríjemné zápachy – a zanecháva po sebe ľahkú bylinkovú vôňu. Bojujte proti nepríjemným zápachom doma či v práci rozptyľovaním oleja vňať koriandra, ktorý z ovzdušia odstráni nežiaduce pachy.

Dostupnosť Dodávka do 7 pracovných dní
€42    
Kód tovaru 1368
Značka doTERRA™
Kategória Jednodruhové oleje
Záruka Trvanlivosť uvedená na obale výrobku
 

Použitie

  • Okoreňte citrusové zmesi do difúzera s olejom vňať koriandra, ktorý pridá sviežu, sladkú a bylinkovú arómu
  • Naneste olej na nechty rúk a nôh, aby si zachovali čistý a zdravý vzhľad
  • Pridaním do smažených jedál pripravených metódou stir-fry, šalátov a dipov zažijete výraznú chuť vňate koriandra
  • Zopár kvapiek oleja vňať koriandra v difúzeri vám pomôže zbaviť akúkoľvek miestnosť zápachu a rozohnať nepríjemné arómy v ovzduší
  • Zabudnite na krájanie listov vňate koriandra; uľahčite si zážitok z varenia použitím esenciálneho oleja vňať koriandra

Návod na použitie 

Vdychovaním: Použite tri až štyri kvapky vo vami zvolenom difúzeri.
 
Vnútorné použitie: Zrieďte jednu kvapku v 125 ml tekutiny.
 
Na vonkajšie použitie: Na masáž zmiešajte 5 kvapiek s 10 ml základového oleja. Na kúpeľ zmiešajte 5 kvapiek s 5 ml základového oleja. Na použitie vo forme parfumu zmiešajte 1 kvapku s 10 kvapkami základového oleja.

Upozornenie

Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte užívanie s vašim lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: