Šungit

ŠUNGIT - má veľmi pestré použitie. Základnou charakteristickou vlastnosťou, ktorá sa využíva v rôznych podobách je schopnosť vstrebať všetko negatívne, škodlivé a zlé. Zároveň ale dokáže obnoviť, zhromaždiť a zväčšiť všetko dobré a užitočné, a je to možné rovnako v ľudskom organizme, ako aj v okolitom prostredí.

Využíva sa v rôznych oblastiach, od liečenia cez harmonizáciu prostredia meditáciu, ale napríklad aj v poľnohospodárstve, kde sa používa ako regulátor pôdy. Farba a štruktúra horniny totiž napomáhajú s akumuláciou slnečného žiarenia, vďaka čomu ostáva pôda vyhriata aj v chladnejších obdobiach.

 Príprava šungitovej vody

Na prípravu liečivej šungitovej vody na každodenné pitie môžete okrem šungitovej drte použiť aj jednu menšiu šungitovú pyramídu 3×3 cm, na liečebné účely so silnejším účinkom sa odporúča použiť väčšiu šungitovú pyramídu 5×5 cm alebo šungitovú pyramídu 7×7 cm. Použijeme približne 2,5 litrovú priehľadnú nádobu. Šungit položíme na dno a zalejeme ho chladnou odstátou alebo prefiltrovanou vodou. Účinky šungitu vo vode sa prejavia už po 45 minútach, vodu dolievať ale po troch dňoch ju celú vymeníme, nakoľko už stráca svoje liečivé vlastnosti.

 

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom