Počas letných prázdnin od 1.7.2024 do 31.8.2024, bude predajňa v sobotu zatvorená.

BARLEY GRASS, 250 G (Mladý jačmeň)

6 hodnotení
 
  • 1 z 3
 

Prášok z mladého jačmeňa je bohatým zdrojom minerálov, vitamínov, aminokyselín a ďalších fytonutrientov vo svojej čistej prírodnej podobe. Vhodné do vody, džúsov, mlieka, ovsených kaší, smoothie, cereálií alebo iných pokrmov.

Dostupnosť Skladom
€13,90    
Kód tovaru 1098
Značka BEWIT®
Kategória BEWIT
Záruka Trvanlivosť uvedená na obale výrobku
 

BARLEY GRASS, 250 G (Mladý jačmeň)

Postup výroby

Na rozdiel od sušených extraktov, ktoré sú vyrábané z usušenej extrahovanej šťavy, je pri výrobe tohto produktu proces extrakcie úplne vynechaný. Produkt je teda vyrábaný odlišným spôsobom, ktorý zahrňuje nasledujúce postupy. Zozbierané výhonky mladého jačmeňa sú šetrne usušené a následne rozomleté na výsledný prášok. Je šetrne spracovaný tak, aby si zachoval čo najviac svojich jedinečných vlastností a maximálnu výživnú hodnotu.

Zloženie a vlastnosti

Na základe doby zbierania a následného šetrného spracovania výhonkov, sa jedná o nutrične významný produkt. Prášok z mladého jačmeňa je bohatým zdrojom minerálov, vitamínov, aminokyselín a ďalších fytonutrientov vo svojej čistej prírodnej podobe. Niektoré z obsiahnutých látok sú však citlivé na vyššie teploty, a preto by mal byť jačmeň konzumovaný za studena. Nemiešajte s teplými nápojmi, mohlo by dôjsť k poškodeniu aktívnych enzýmov.

Keďže sú výhonky mladého jačmeňa tak isto aj prirodzeným zdrojom vo vode nerozpustných látok, je prášok vo vode len čiastočne rozpustný. Nerozpustné častice môžu na dne pohára vytvárať sediment, čo je pre prášok z mladého jačmeňa úplne prirodzený jav. V prípade vytvorenia sedimentu, odporúčame obsah pohára znovu premiešať a celý obsah pohára vypiť. Prášok z mladého jačmeňa je ideálnou prísadou do ranných smoothie, vychladnutých kaší či jogurtov, kde vďaka ďalším komponentom, dochádza k lepšiemu rozptýleniu drobných častíc tohto prášku.

Doporučené dávkovanie

1 lyžica (7 gramov) denne rozmiešajte vo vode, džúsu, mlieku, ovsenej kaše, smoothie, cereáliach alebo v iných pokrmoch. Denný príjem jačmeňa: 7 g.

Upozornenie

  • Neprekračujte doporučenú dennú dávku.
  • Výrobok nie je určený k náhrade pestrej a vyváženej stravy.
  • Uchovávajte mimo dosah detí.
  • Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a kojacie ženy.
  • Skladujte v suchu, chráňte pred teplom.

 

BalenIE:

  • 250 g

 

Krajina pôvodu: India

Vlastnosti BIO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: