Ekologický čistič kúpeľní s vôňou granátového jablka Ocean Saver® Bathroom Cleaner De-scaler Drop Pomegranate

9 hodnotení
 
  • 1 z 4
 

Ekologický odstraňovač vodného kameňa EcoDrop™ založený na rastlinnej báze s granátovým jablkom, ktorý Vám zanecháva  dlhotrvajúci lesk. Perfektná náhrada za váš existujúci sprej na čistenie kúpeľne.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €2,90
Ušetríte €0,40 (–13 %)
Jednotková cena €2,50 / 1 ks
€2,50    
Kód tovaru 927
Značka OceanSaver®
Webová stránka značky oceansaver.sk
Kategória Ekologické čistiace prostriedky
Záruka Trvanlivosť uvedená na obale výrobku
 

Ocean Saver® Bathroom Cleaner De-scaler Drop Pomegranate

Kapsula na čistenie kúpeľne Ocean Saver® bola vyvinutá na zvládnutie všetkých náročných úloh pri čistení kúpeľne. Rozpúšťa mydlovú špinu,  odstraňuje nečistoty a odolné škvrny a čistí všetky povrchy vašej kúpeľne. Zároveň odstráni vodný kameň z nerezových povrchov a zanechá vôňu granátového jablka a dlhotrvajúci lesk.

Zloženie:

>30% Neiónové povrchovo aktívne látky, fenoxyetanol, parfumy, Linalool, Limonén, Eugenol.

Použitie:

Ľahko sa používa ... Jednoducho vložte kapsulu EcoDrop™ do prázdnej fľaše, pridajte vodu, pretrepte a môžete okamžite začať používať.

Jeden EcoDrop™ vložte do čistej 750 ml fľaše s rozprašovačom a naplňte ju v celom objeme vodou.  Uzavrite nádobu a dôkladne pretrepte. Chvíľku počkajte, kým sa EcoDrop™ kapsula úplne nerozpustí.  Nastriekajte na povrch zo vzdialenosti 20 cm a nechajte pôsobiť 2 minúty a pretrite čistou vlhkou utierkou.

Pri opakovanom používaní staršej nádoby (fľaše) s rozprašovačom, dôkladne nádobu opláchnite a nalepte novú nálepku, ktorá je súčasťou balenia.

Postup

UPOZORNENIE:

Uchovávajte mimo dosahu detí.

Poznámka: Nižšie uvedené bezpečnostné informácie sú určené iba pre koncentrované kapsule (v prípade, že sa Vám kapsula s koncentrátom pretrhne). Po zriedení vodou tieto varovania neplatia.

PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Opláchnite pokožku vodou.

PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Ihneď vyplachujte niekoľko minút veľkým množstvom vody. Ak máte kontaktné šošovky, tak ich vyberte a pokračujte vo vyplachovaní. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc.

PO POŽITÍ: Okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento štítok. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky.

Zloženie a alergény >30% Non-ionic Surfactants. Phenoxyethanol. Perfumes. Linalool. Limonene. Eugenol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: