Počas letných prázdnin od 1.7.2024 do 31.8.2024, bude predajňa v sobotu zatvorená.

Antibakteriálny ekologický čistič Ocean Saver® Antibacterial Cleaner Ocean Mist

8 hodnotení
 
  • 1 z 4
 

Antibakteriálny čistič EcoDrop ™ udržuje povrchy iskrivé a bez baktérií. Náš Anti-bac EcoDrop ™ je biologicky odbúrateľný, rastlinný, ekologický a dokázateľne ničí 99,9% baktérií. Je to silný antibakteriálny sprej, ktorý je vhodný do kuchyne, do kúpeľne i mimo nej.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €2,90
Ušetríte €0,50 (–17 %)
Jednotková cena €2,40 / 1 ks
€2,40    
Kód tovaru 928
Značka OceanSaver®
Webová stránka značky oceansaver.sk
Kategória Ekologické čistiace prostriedky
Záruka Trvanlivosť uvedená na obale výrobku
 

Ocean Saver® Antibacterial Cleaner Ocean Mist

Ocean saver s antibakteriálnym účinkom bol vyvinutý s cieľom zabezpečiť, aby ste mohli úspešne odstrániť každodenné nečistoty,  špinu a povrchy zanechali čisté. Je ideálny na použitie tam, kde sa pripravuje jedlo, pri čistení chladničiek, na povrch stoličiek a stolov, taktiež aj na toaletách, prípadne aj na dezinfekciu odpadkových  košoch.

Zloženie:

>30% Neiónové povrchovo aktívne látky, fenoxietanol, benzalkóniumchlorid, parfumy, linalol, limonén, geraniol, citral. 100 g produktu obsahuje 2g  benzalkóniumchloridu.

Použitie:

Ľahko sa používa ... Jednoducho vložte kapsulu EcoDrop™ do prázdnej fľaše, pridajte vodu, pretrepte a môžete okamžite začať používať.

Jeden EcoDrop™ vložte do čistej 750 ml fľaše s rozprašovačom a naplňte ju v celom objeme vodou.  Uzavrite nádobu a dôkladne pretrepte. Chvíľku počkajte, kým sa EcoDrop™ kapsula úplne nerozpustí.  Nastriekajte na povrch zo vzdialenosti 20 cm a nechajte pôsobiť 2 minúty a pretrite čistou vlhkou utierkou.

Pri opakovanom používaní staršej nádoby (fľaše) s rozprašovačom, dôkladne nádobu opláchnite a nalepte novú nálepku, ktorá je súčasťou balenia.

Postup

UPOZORNENIE:

Uchovávajte mimo dosahu detí.

Poznámka: Nižšie uvedené bezpečnostné informácie sú určené iba pre koncentrované kapsule (v prípade, že sa Vám kapsula s koncentrátom pretrhne). Po zriedení vodou tieto varovania neplatia.

PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Opláchnite pokožku vodou.

PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Ihneď vyplachujte niekoľko minút veľkým množstvom vody. Ak máte kontaktné šošovky, tak ich vyberte a pokračujte vo vyplachovaní. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc.

PO POŽITÍ: Okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento štítok. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky.

Zloženie a alergény 30% Non-ionic Surfactants. Phenoxyethanol. Benzalkonium Chloride. Perfumes. Linalool. Limonene. Geraniol. Citral. 100g produktu obsahuje 2g Benzalkonium chloride.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: