V dňoch od 25.6. do 29.6.2024 bude predajňa ZATVORENÁ.

Magnólia touch 10 ml

1 hodnotenie
 
 

O kvet MAGNÓLIE sa hovorí, že je veľmi „scestovaný“, keďže jeho rôzne druhy sú roztrúsené po južnej Ázii, v oblasti Tichého oceána a v Severnej Amerike. Nazývajú ho aj biela „champaca“ alebo biely jadeitový strom orchidey. Kvety magnólie sa používali v čínskych tradičných liečebných postupoch, pretože pomáhajú navodiť pocit rovnováhy tela. Má ovocnú a kvetinovú vôňu, ktorá pomáha vytvoriť uvoľňujúcu atmosféru. Rovnako, ako v prípade levandule a bergamotu, aj magnólia obsahuje najmä látku linalool, ktorá pomáha navodiť pokojné a uvoľňujúce pocity.Dostupnosť Dodávka do 7 pracovných dní
€47    
Kód tovaru 1329
Značka doTERRA™
Kategória Jednodruhové oleje
 

Esenciálny olej z magnólie sa získava parnou destiláciou z masívnych lupeňov. Po odbornom zmiešaní s frakcionovaným kokosovým olejom pôsobí Magnolia Touch zvlhčujúco a upokojujúco na pokožku. Zaraďte zmes do svojej každodennej starostlivosti na dosiahnutie čistej a hydratovanej pleti. Pri použití ako osobná vôňa dodáva Magnolia Touch povznášajúcu a osviežujúcu arómu.

POUŽITIE
• Používajte Magnolia Touch každý deň ako svoju novú značku osobnej vône.
• Ak počas dňa cítite napätie, naneste si Magnolia Touch na zápästia pre jej upokojujúcu a uvoľňujúcu arómu.
• Na vonkajšie použitie skombinujte s olejom Bergamot alebo Ylang-ylang na podporu zdravo vyzerajúcej pleti.
• Naneste na pokožku na podporu pocitov pokoja a uvoľnenia.

Len na vonkajšie použitie. Pomocou guľôčky naneste na pokožku na parfumovanie a starostlivosť o pleť alebo ako masážny olej.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: