V dňoch od 25.6. do 29.6.2024 bude predajňa ZATVORENÁ.

Ženský fytoestrogén (Women Phytoestrogen) 60ks

18 hodnotení
 
 

Celoživotný komplex doTERRA Ženský Phytoestrogen Essential Complex je zmes štandardizovaných rastlinných fytoestrogénov, ktoré podporujú hormonálnu rovnováhu jemne a prirodzene.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€65,40
Kód tovaru 828
Značka doTERRA™
Kategória dõTERRA
Záruka Trvanlivosť uvedená na obale výrobku
Položka bola vypredaná...
 

Ženský fytoestrogén (Women Phytoestrogen)

Takmer každá funkcia ženského tela je kontrolovaná hormónmi. Rovnováha normálnych hladín hormónov ovplyvní dobré zdravie a emočnú pohodu ženy od rannej dospelosti až po jej prechod do menopauzy. dōTERRA Ženy Phytoestrogen Essential Complex je zmes štandardizovaných rastlinných fytoestrogénov, ktoré podporujú hormonálnu rovnováhu jemne a prirodzene. Zahŕňa tiež koncentrované ľanové lignany na podporu zdravého metabolizmu. Konzumácia správnych, cvičebných a vyrovnávacích hladín hormónov môže pomôcť znížiť nepríjemné problémy súvisiace s PMS a prechodom v menopauze a poskytne dodatočnú podporu pre zdravé kosti, srdce, prsné tkanivo a iné telesné štruktúry a funguje ako žena starne.

Užívanie:

Ženy pred menopauzou užívajte jednu (1) až dve (2) kapsuly denne s jedlom alebo podľa potreby. Ženy po menopauze užívajú dve (2) kapsuly denne s jedlom, ideálne formulované na užívanie s doTERRA Women Bone Nutrient Essential Complex ™, doTERRA ClaryCalm® mesačnou zmesou esenciálnych olejov a Lifelong Vitality Pack.

Upozornenie:

Tehotné alebo dojčiace ženy a ľudia so známymi zdravotnými problémami by sa mali poradiť s lekárom pred použitím. Neobsahuje pšenicu ani mliečne výrobky. Tento produkt dopĺňa hormonálnu substitučnú liečbu, ale nie je náhradou.

Použitie hormonálny systém, koncentrácia, krvný tlak, relaxácia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: