Počas letných prázdnin od 1.7.2024 do 31.8.2024, bude predajňa v sobotu zatvorená.

PB Assist+ 30 ks

7 hodnotení
 
 

PB Assist+ - probiotiká a prebiotika v dvojzložkovom obale. Unikátny výživový doplnok pozostáva zo šiestich kmeňov probiotickej črevnej flóry, podporujúca zdraviu prospešnú mikroflóru v tráviacom trakte. Podporuje zdravé trávenie, vstrebávanie živín a zdravie hrubého čreva.

Dostupnosť Skladom
€64,70    
Kód tovaru 829
Značka doTERRA™
Kategória dõTERRA
Záruka Trvanlivosť uvedená na obale výrobku
 

PB Assist+

Túto patentovanú receptúru prebiotickej vlákniny a šiestich kmeňov probiotických organizmov môže bezpečne užívať celá rodina.

Dodáva 6 miliárd CFU aktívnych probiotických kultúr a rozpustné prebiotické FOS, ktoré podporujú uchytenie a rast kultúr. Dvojitá kapsula s postupný uvoľňovaním chráni citlivé probiotické kultúry pred žalúdočnou kyselinou.

NÁVOD NA POUŽITIE

Požívajte jednu kapsulu trikrát denne s jedlom po dobu 10 dní v každom mesiaci, aby ste tak podporili kolonizáciu zdravej tráviacej mikroflóry. Môžete použiť častejšie a na dlhšiu dobu, ak máte nedostatok tráviacej mikroflóry spôsobenej tráviacimi stresormi. PB Assist+ môžete tiež používať na cestách, aby ste zvýšili tráviacu imunitu, či raz denne akoneustálu udržiavaciu podporu pre ľudí s občasnými tráviacimi ťažkosťami.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: